Studio 6 - Hlavní strana Studio 6 - grafika a webdesign: Nadpis

Náhodná reference:

Webová prezentace Kateřiny Borkové Webová prezentace Kateřiny Borkové


Novinky:

18. 5.: Zveřejněn nový vzhled stránek Studia 6.

18. 5.: Zveřejněna webová prezentace Kateřiny Borkové.

Prohlášení o přístupnosti

Tato webová prezentace se snaží o maximální přístupnost svého obsahu a funkčnosti. Splňuje zásady WCAG 1.0, metodiku Blind Friendly Web – Sjednocené organizace nevidomých a slabozrakých ČR (verze 2.3) a Best practice – Pravidel pro tvorbu přístupného webu připravené MIČR pro účely novely Zákona č. 365/2000 Sb., o informačních systémech veřejné správy.

Struktura obsahu i layoutu je vytvořena podle specifikace XHTML 1.0 Strict a dodržuje syntaktickou a sémantickou správnost. Vizuální prezentace je tvořena pomocí kaskádových stylů (CSS).

Velikost písma je definovaná v relativních jednotkách, písmo se tedy dá zvětšovat i zmenšovat pomocí standardních nástrojů webových prohlížečů.

Odkazy do nového okna

Odkazy do nového okna jsou řešeny JavaScrpitem. U těchto odkazů je v popisku vždy uvedeno, že se otevírají do nového okna. V případě, že není povovolen JavaScript, otvírají se veškeré odkazy v témže okně a bez ohledu na to, zda je uvedeno v popisku, že se otvírají do nového okna či nikoliv.

Klávesové zkratky

V prostředí operačního systému Windows a při nastavení české klávesnice je třeba pro aktivaci klávesové zkratky použít klávesy Alt+Shift+číslice na alfanumerickém bloku (např. horká klávesa 1 se aktivuje pomocí kláves Alt+Shift+š). V jiných prohlížečích se mohou klávesové zkratky lišit (například pro prohlížeč Opera platí [Shift + Esc] + acceskey).

Kontakt na webmastera

V případě jakýchkoliv problémů s přístupností obsahu či funkčnosti tohoto webu, kontaktujte prosím správce webu na adrese bhu . z . crecelu @ studio-6 . net

Web by Studio 6, 2007 - 2008. XHTML a validní. Mapa webu | Prohlášení o přístupnosti